Як створити логотип для сайту за допомогою онлайн-сервісів

Логотип важливий для будь-якого сайту, над яким ведеться серйозна робота – як комерційного проекту, так і інформаційного ресурсу. Якщо мова йде про компанію, то його застосування може бути універсальним – при оформленні сайту, сторінок в соціальних мережах, друк на документах, візитках, горнятах та іншої продукції, яка дозволяє нагадати про себе клієнтам.

У цій статті ми поговоримо саме про те, як створити логотип для сайту, якщо навичками роботи з графічними редакторами ви не володієте, а грошей, щоб найняти професійного дизайнера, на даний момент немає.

На щастя, з допомогою спеціальних сервісів, можна створити логотип онлайн, і виглядати він буде не гірше, ніж робота професіонала. За відповідним запитом їх можна знайти десятки, але, витрачати час на тестування кожного, немає сенсу. Достатньо всього лише двох, які чудово справляються з поставленим завданням.

Free Logo Maker від GraphicSprings

Graphic Springs Продукт зарубіжних розробників, який дозволяє зробити логотип в буквальному сенсі за кілька хвилин. Натискаємо кнопочку «Create a logo in 1 min or less» на головній, і переходимо в редактор. Насамперед, потрібно ввести назву своєї компанії або проекту:

gs1

Потім, натискаємо кнопочку «Next» і вибираємо тематику бізнесу. Це варто зробити, щоб не довелося гортати сторінки з купою абсолютно невідповідних зображень:

gs2

І, тиснемо «Ok, I got It», щоб перейти до перегляду результатів:

gs3

Сортувати результати можна по популярності і останнім доданим, а коли знайдете потрібне лого, просто натисніть на нього, щоб перейти до подальшого редагування:

gs4

Можна залишити все як є, а можна зайнятися подальшим редагуванням тексту. Якщо результат вас влаштовує, тисніть кнопку «Download your logo», внизу праворуч. На завершальному етапі, ви будете перенаправлені на сторінку перегляду, яка показує, як буде виглядати ваш новий логотип на сайті і футболці:

gs-preview

Ось і все, тепер логотип можна скачати або в невеликому розширенні безкоштовно, або у високій якості, але, для цього вже потрібно буде заплатити $ 19.99.

LOGASTER

Logaster Ще один популярний сервіс, який також працює в умовно-безкоштовному режимі, а повнорозмірний результат дозволяє завантажувати за скромну суму в $9.99. При бажанні, можна навіть оплатити повний дизайн-пакет корпоративної символіки, в який входить кілька макетів для різних цілей. І все це, за дуже навіть демократичною ціною:

log1

Для того щоб створити логотип за допомогою «Логастера», потрібно виконати всього кілька кроків. Переходимо на головну сторінку сервісу, і тиснемо велику зелену кнопку.

Крок 1. Вказуємо назву компанії і вибираємо вид діяльності зі списку:

log2

Крок 2. Отримуємо список варіантів, і шукаємо те, що найбільше сподобається:

log3

Якщо натиснути кнопку «Змінити параметри» в правому нижньому кутку, можна вказати додаткові настройки для фільтра, наприклад, конкретну колірну схему:

log4

Крок 3. Якщо знайшли те, що треба – тиснемо «Далі», що перейти до етапу редагування. Тут можна внести деякі зміни, якщо в цьому є необхідність:

log5

Крок 4. Тепер натискаємо кнопку «Зберегти», чекаємо кілька секунд поки генерується логотип і реєструємося в сервісі, щоб завантажити результат своєї роботи.

log6

Мінімально підходящий варіант

Звичайно, створений на швидку руку, за допомогою онлайн-сервісу, логотип – не те рішення, яке можна розглядати в довгостроковій перспективі. А ось на перших порах цього буде більш ніж достатньо.

Неважливо, створюєте ви логотип для бізнесу чи просто тематичного інформаційного сайту, на перших порах не варто прагнути до ідеальної якості. Зробіть, як то кажуть, мінімально робочий продукт. А вже потім, коли з’явиться вільний час і гроші, можна звернутися до професійного дизайнера, який зробить вам все, що ви забажаєте.


Volodymyr Fedorychak

Індивідуаліст зі специфічним почуттям гумору. Займаюся комплексним розвитком інтернет-проектів, і спеціалізуюся на контент-маркетингу.

Цікаве по темі
  • Стоимость разработки сайта

    Як CMS впливає на вартість розробки сайту

  • Create Website Free

    Як самостійно і безкоштовно створити сайт або інтернет-магазин

  • Mobile users

    Мобільний додаток і мобільний сайт: в чому різниця, і що краще?