Про проект

Ми – команда однодумців і досвідчених фахівців, кожен з яких працює в сфері інтернет-маркетингу вже протягом багатьох років. За плечима у нас великий досвід аналітики і практики в реалізації проектів найрізноманітнішого рівня складності.

І ми втомилися від “води” і того інформаційного сміття, яке ллється зараз з усіх сторін. У нас алергія на псевдогуру і “компанії N1”, яких зараз з десяток в кожному мікрорайоні.

Це не нудний корпоративний блог і не скучний збірник новин, переписаних біржовими копирайтерами. Тут ми будемо розповідати вам правду про SEO, інтернет-маркетинг та інші речі, від яких залежить успіх бізнесу в онлайні. Без купюр, редакторської цензури, і якщо треба – з особливим цинізмом 🙂

Ніхто не буде намагатися впарити вам якісь інфокурси або продати непотрібні послуги. Нам нема чого приховувати, і ми дуже дорожимо своєю репутацією.

Просто хочеться зробити свій внесок у становлення і розвиток ринку, щоб в майбутньому, в Україні він був як мінімум не гіршим ніж в Європі і США. А для цього, потрібно доносити якісну інформацію як до клієнтів, так до “колег по цеху”. З цією метою і створювався наш проект.