Про проект

Мене звати Володимир Федоричак, мені 30 років і живу я в славному місті Львів. Так, я і є той самий хлопець, чию фотку ви бачите практично під кожною публікацією на Webexpert.com.ua.

27 травня 2009 року я запустив свій перший сайт. З того часу SEO стало для мене одночасно і професією і хобі, яким я з задоволенням займаюся навіть у вільний час.

Цей блог я веду для того, щоб ділитися своїм досвідом і думками з іншими людьми, а заодно й внести свій вклад в розвиток і становлення українського ринку, щоб в майбутньому його рівень був не нижчим ніж у ЄС і США. А для цього, безумовно, потрібно ділитися своїми знаннями з колегами, потенційними клієнтами і просто всіма, кого цікавить ніша інтернет-маркетингу і SEO.

Якщо чесно, я втомився від “води” і того інформаційного сміття, яке ллється звідусіль, особливо якщо говорити про корпоративні бложики “компаній №1” в спальних мікрорайонах. Тут ви дізнаєтеся правду про те, як насправді потрібно працювати над розвитком свого сайту, без редакторської цензури і можливо навіть з особливим цинізмом 🙂

Інтернет може стати потужним драйвером для вашего бізнесу, перетворити ваш сайт на джерело доходу і хорошого настрою, дати можливість перестати турбуватися про конкурентів і почати жити в своє задоволення. Але для цього треба днями і ночами “впахувати” щоб стати найкращим в своїй ніші. Принаймні на перших порах.

Ви можете використовувати мої поради на практиці, а можете стати одним з моїх клієнтів. В будь-якому випадку, я завжди радий, якщо зміг яким би то не було чином, допомогти комусь зі своїх читачів досягнути кращих результатів.

І ще – SEO є доволі неоднозначною наукою. Але більшість проблем в цій справі виникають через штучні проблеми і ускладнення, які ви самі собі створюєте. Міфи новачків і маразм липових “експертів”, як правило створюють куди більше головної болі, ніж будь-які фільтри пошукових систем.

Тому навіть читаючи мої статті, завжди відштовхуйтесь від своїх індивідуальних потреб і можливостей. Холодний розум і прямі руки – два найпотужніші інструменти в SEO, всіх часів і народів 😉