Першопост і про плани на майбутнє

Вітаємо вас, дорогі читачі!

Напевно, найперше, що вас цікавить – про що ж цей сайт? Якщо брати в цілому, основна тематика проекту, це інтернет-маркетинг і бізнес в онлайні. А конкретно, ми будемо розглядати найрізноманітніші аспекти такої діяльності, і, звичайно ж, способи отримання клієнтів з Інтернету.

Тут будуть статті про особливості оптимізації та розкрутки сайтів, нюанси електронної комерції, поради щодо використання різноманітних інструментів інтернет-маркетингу, а також, практичні кейси з описом досягнутих результатів і розглядом методів, які для цього використовувалися.

У майбутньому ми плануємо реалізувати і ряд цікавих сервісних функцій, які будуть корисні як для підприємців, так і для фахівців, що працюють в цій галузі.

Ми впевнені – наші статті будуть для вас корисні і допоможуть у розвитку бізнесу. Ну і, звичайно ж, ви завжди можете звернутися до нас по допомогу в просуванні свого проекту та отримання клієнтів з Інтернету.

Залишайтеся з нами! Тут буде багато цікавого 🙂


Volodymyr Fedorychak

Індивідуаліст зі специфічним почуттям гумору. Займаюся комплексним розвитком інтернет-проектів, і спеціалізуюся на контент-маркетингу.

Цікаве по темі
  • Про консультантів, тренерів та інших клоунів-піде…сів