Курси для айтішників

7 причин, чому вам варто піти на IT-курси прямо зараз

Коли світ одна за одною накривають хвилі наслідків локдауну і фінансових криз різного ступеня інтенсивності, залишається не так вже й багато галузей, в яких все відносно стабільно. І однією з них залишається IT, яке в більшості країн постраждало найменше.

А в деяких випадках, навпаки, можна навіть спостерігати впевнений ріст. Оскільки навіть найбільш консервативний оффлайн-бізнес зрозумів, що необхідно запускати процеси цифрової трансформації, переводити все в онлайн і на цифрові рейки. А це означає потік нових замовлень для IT-компаній.

Так що якщо ви давно замислювалися над тим, щоб змінити професію, зараз саме час для того, щоб нарешті піти на курси https://kyiv.logos-academy.com і нарешті зробити впевнені кроки назустріч кращому і більш стабільному майбутньому.

Ось декілька вагомих аргументів на користь того, чому вам варто це зробити.

 1. Висока затребуваність

На сьогоднішній день фахівці в сфері інформаційних технологій – одні з найбільш затребуваних у цілому світі, і попит на таких людей продовжує збільшуватися.

Це не дивно, адже технології постійно розвиваються і оточують нас буквально на кожному кроці. Чимала частина нашої дійсності перемістилася на простори інтернету, де можна робити буквально все.

Соціальні мережі, веб-сайти, програмне забезпечення найрізноманітнішого призначення, додатки для Andriod та iOS, високотехнологічні гаджети, нейромережі – список можна продовжувати дуже довго.

При розробці і забезпеченні роботи всього цього різноманіття продуктів і форм людської діяльності ніяк не обійтися без кваліфікованих фахівців.

 1. Хороші умови праці

Більшість компаній для IT-фахівця надають не тільки зручний графік, соціальний пакет і медичну страховку. З причини дефіциту хороших програмістів і великої кількості вакантних місць, компанії намагаються «заманити» фахівців унікальними умовами роботи.

Затишна обстановка на робочому місці може бути доповнена рядом привілеїв: високотехнологічним обладнанням, якісним харчуванням, безкоштовними корпоративними заходами, абонементом в спортзал і т. д.

 1. IT – це завжди актуально

Насправді цей пункт актуальний не тільки для програмістів, а й для будь-якої людини, що працює в IT. У будь-якому випадку, якщо ви виберете цю сферу, то можете бути впевнені, що без роботи не залишитесь.

 1. Високі доходи

IT-спеціалісти належать до найбільш високооплачуваних категорій працівників, і ця професія високо цінується на ринку праці. Заробітна плата спеціаліста зазвичай стартує від еквіваленту 300 доларів, і може наближатися до верхньої планки в $4000 і вище, залежно від рівня професійних навичок і знань (а також спеціалізації).

 1. Можливість постійно розвиватися

Професія розробника, дизайнера чи маркетолога, зазвичай пов’язана з безперервним саморозвитком. Адже вихор технологій, які змінюють один одного, розкручується все швидше. Тому IT-фахівцю нудно не буде.

Для того щоб залишатися грамотним і затребуваним спеціалістом, необхідно удосконалювати свої знання і навички, бути всебічно розвиненою особистістю. Тільки так можна зрозуміти замовника, а також специфіку його діяльності.

З огляду на це багато роботодавців влаштовують своїх працівників на стажування в іноземні компанії, відправляють їх на конференції і курси.

 1. Можливість проявити творчий підхід

Як би парадоксально це не звучало, але робота з кодом може бути творчою. Адже програміст в своїй роботі для вирішення одного й того ж завдання може запропонувати кілька варіантів.

Зрозуміло, в роботі IT-спеціаліста є і багато рутинних дій. Але де ще можна проявити нестандартний підхід до виконання навіть найтиповіших завдань?

 1. Робота для інтровертів

Цей пункт може бути як плюсом, так і мінусом, в залежності від вашого складу характеру і рис особистості. Якщо ви товариська людина і постійна взаємодія з іншими людьми – невід’ємна частина вашого життя, то професія програміста може бути пов’язана для вас з низкою труднощів.

Безумовно, швидше за все, в процесі навчання і подальшої роботи у вас неминуче утвориться своє коло спілкування за професійними інтересами, де можна буде подискутувати на різні теми. Але безпосередньо в процесі роботи можливостей для спілкування небагато, і чималу частину робочого дня ви будете проводити наодинці з собою.

І навпаки, якщо ви втомлюєтеся від людей і перспектива бути наодинці більшу частину дня здається вам привабливою, то, швидше за все, працювати в IT вам буде дуже навіть комфортно.


Volodymyr Fedorychak

Індивідуаліст зі специфічним почуттям гумору. Займаюся комплексним розвитком інтернет-проектів, і спеціалізуюся на контент-маркетингу.

Цікаве по темі
 • Який бізнес відкрити в 2020 році? Актуальні ідеї в Україні

 • Прибутковий бізнес в кризу: актуальні ідеї в 2020 році

 • Design and business success

  Як дизайн сайту впливає на продажі і для чого робити редизайн