Як назвати компанію? 7 крутих генераторів назв на замітку

Підбір назви фірми – завдання не з легких. І якщо ви вже стикалися з цим на ділі, то розумієте чому. Особливо з урахуванням того, що потім потрібно ще й знайти вільний домен з аналогічною, або хоча б співзвучною назвою.

Хороша новина в тому, що існують спеціальні сервіси, які можуть сильно прискорити і спростити цей процес. Спеціальний генератор назв брендів здатний за пару-трійку підходів видати вам масу цікавих варіантів, а все що від вас вимагається – просто ввести ключові слова, які будуть використовуватися в якості основи для генерації.

Великий рандом здатний творити чудеса 🙂

У цій статті я зробив добірку таких сервісів, в яку увійшли дійсно цікаві генератори назв, здатні допомогти вам у вирішенні цілого спектру завдань:

  • підібрати назву компанії;
  • придумати цікавий варіант для домену;
  • отримати список гарних слів для найрізноманітніших цілей.

Загалом, вважайте, що тепер придумати назву для свого майбутнього бізнесу – більше не проблема. А ось і сам список, користуйтеся на здоров’я!

Shopify Business Name Generator

При спробі підібрати гарну назву для компанії, сайту або інтернет-магазину, можна швидко розчаруватися – починає здаватися, що всі красиві і звучні слова вже давно зайняті. Спробуйте генератор бізнес-імен від Shopify і переконайтеся в зворотному!

Сервіс подарує вам справжнісіньке натхнення, і ви будете здивовані, скільки хороших ідей все ще доступні для використання. Ця штука абсолютно безкоштовна, так що гріх не скористатися. Тим більше що розробники – творці однієї з кращих Saas-платформ в сфері ecommerce, яка відома у всьому світі.

Domainr

Симпатичний мінімалістичний сервіс для перевірки доменних імен на зайнятість. Як стверджують його творці, Domainr допоможе вам знайти ідеальне ім’я для компанії або онлайн-проекту, за межами всюдисущих і «перегрітих» .com, .net, .org. І можу вас запевнити, що це дійсно так.

Гроші вони заробляють на партнерці хостерів і доменних реєстраторів, так що для кінцевих користувачів все абсолютно безкоштовно. А підбір назв здійснюється буквально на льоту!

Namesmith.io

Сервіс використовує відразу декілька алгоритмів генерації назв – будує комбінації ключовий термін, додає суфікси і префікси, і просто використовує «великий рандом».

Для початку роботи потрібно описати свою ідею в кількох словах, загальним числом до п’яти, а потім – натиснути кнопку «Search». Або просто натиснути на посилання «Just generate some random names please!» Під пошуковим рядком, і отримати прикольний списочок для натхнення.

Startup Company Name Generator

Ми, без перебільшення, живемо в епоху стартапів. Більше половини з найдорожчих брендів світу є технологічними компаніями, або ж активно використовують технології для розвитку свого бізнесу. Так що якщо перед вами теж стоїть завдання придумати назву для стартапу – зверніть увагу на цей генератор.

В процесі роботи використовується ціла пачка алгоритмів – синоніми, суфікси, префікси, короткі SEO-доповнення, комбінації слів і просто добірки в стилі «for fun». Загалом, спробувати цей інструмент варто.

The Wordlab Business Name Generator

Принцип роботи цього генератора напевно найбільш простий з усіх перерахованих в нашому списку. Просто натискаєте кнопку «Get Name!» – і у віконці посередині сторінки відображається рандомна назва, як це видно на скріншоті вище. І так до тих пір, поки не зберете достатню кількість варіантів, які вам подобаються.

Lean Domain Search

Введіть слово, яке описує вашу діяльність або добре підходить в якості асоціації з вашим бізнесом, і натисніть кнопку «Search Domains». Наприклад, візьмемо слово «coffee». І, буквально за декілька секунд ви отримаєте список з сотень варіантів назв, отриманих шляхом комбінації основного слова з різними іншими:

Причому, в списку будуть саме вільні домени в різних зонах. Сортувати дані можна за популярністю, алфавітом або довжиною.

Namestation.com

Генератор, орієнтований в першу чергу саме на підбір доменів. Для початку роботи вам потрібно ввести основне і додатково слово. Процес підбору назв займає буквально кілька секунд, і на виході ви отримуєте список варіантів, по яким залишилося тільки перевірити зайнятість (натиснути на «Check Availability»). У моєму випадку, це вражаюча цифра з більш ніж 4000 комбінацій:

У лівій половині колонки, зверху можна переключаться між типами комбінацій – з суфіксами, префіксами, множина, релевантні слова і так далі. У правій половині колонки виводяться рекомендації релевантних слів до тих, які були вказані вами.

Якщо попередньо зареєструватися, результати пошуку можна зберегти одним кліком. На випадок, якщо плануєте повернутися до них у майбутньому.

Сподіваюся, генератори назв з цієї статті будуть для вас корисні, і стануть в нагоді, коли перед вами постане завдання неймінгу для власної компанії або онлайн-проекту.

Якщо знаєте цікаві сервіси, які ще варто було б додати в цю колекцію – пишіть в коментарях!


Volodymyr Fedorychak

Індивідуаліст зі специфічним почуттям гумору. Займаюся комплексним розвитком інтернет-проектів, і спеціалізуюся на контент-маркетингу.

Цікаве по темі
  • Moqups – легкий спосіб створити прототип сайту або додатку

  • Як визначити, який движок використовується на сайті?

  • Facebook Audience Insights – як дізнатися більше про свою аудиторію