Просування сайту в пошукових системах (SEO)

Один з найбільш рентабельних напрямків інтернет-маркетингу, який
особливо добре працює в довгостроковій перспективі

SEO and SEM Marketing

Просування сайту в пошукових системах (пошуковий маркетинг) – це комплекс робіт, спрямованих на збільшення видимості проекту в пошуку, залучення нових відвідувачів і конвертацію їх в клієнтів для вашого бізнесу.

Робота над розвитком сайту ведеться таким чином, щоб кожна з його сторінок відповідала потребам цільової аудиторії і задовольняла запити потенційних клієнтів. Хороший і корисний сайт потрібен не тільки пошуковим системам і відвідувачам, але, перш за все – вам самим, як власнику бізнесу.

Декілька слів про те, як все працює

Перед тим як приступити до просування сайту, я роблю наступне:

  1. Проводжу комплексний аналіз проекту (SEO-аудит);
  2. Вникаю в нюанси бізнесу клієнта;
  3. Проводжу консультації з замовником щодо цілей, яких потрібно досягти.

Потім, складається план робіт, розробляється стратегія просування і розвитку проекту, а після її затвердження – моя команда приступає до роботи.

Позитивний ефект ви відчуєте вже через три місяці роботи. На протягом перших двох місяців, як правило, йдуть підготовчі роботи внутрішнього характеру, після чого починається повномасштабна внутрішня оптимізація, наповнення сайту контентом і робота над зовнішніми факторами.

Опрацьовується кожна дрібниця, оскільки саме від цього часто залежить успіх проекту!


Що ви отримаєте?

Розвивайте бренд, збільшуйте трафік і кількість продажів
за допомогою перевірених на практиці рішень.

Комплексний розвиток сайту

Комплексний розвиток сайту

Я проведу комплексний аналіз вашого проекту, визначу точки росту і допоможу виправити помилки, які заважають ефективному просуванню. Будуть підключені сервіси веб-аналітики, вивчені особливості вашої ніші і проаналізовані основні конкуренти.

Існуючі розділи і сторінки сайту будуть оптимізовані, при необхідності – створені нові, і опрацьовані важливі комерційні критерії якості. Обов’язково буде вестися робота над зовнішніми факторами, які впливають на рейтинг сайту в пошуку і його авторитет.

Робота з контентом і аудиторією

Робота з контентом і аудиторією

Створення якісного контенту для збільшення відвідуваності, залучення клієнтів і формування лояльної аудиторії – один з ключових напрямків сучасного пошукового маркетингу.

Я залучаю досвідчених авторів для написання текстів, оптимізую тексти під ключові слова, і забезпечую подальше розповсюдження вашого контенту в Інтернеті.

Грамотний контент-маркетинг – одна з моїх “фішок”, яка забезпечить вам перевагу перед конкурентами.

Формування бренду і ріст продажів

Формування бренду і ріст продажів

Мені важливо не просто допомогти вам зробити якісний сайт, але й сформувати повноцінний бренд. Для цих цілей я задіюю весь доступний арсенал інструментів сучасного інтернет-маркетингу та SEO.

В процесі просування по сайту проводиться регулярна аналітика, формуються рекомендації щодо оптимізації конверсії і збільшення продажів, а також коригується стратегія в процесі роботи, щоб забезпечити вам максимальну віддачу від зроблених інвестицій.


Я не обіцяю швидких результат і золотих гір. Але, в той же час – гарантую якість роботи і зроблю все,
щоб допомогти вам побудувати успішний бізнес в Інтернеті! </ p>

Хочете, щоб я почав працювати над розвитком вашого бізнесу в Інтернеті прямо зараз?

Старт робіт:5-7 днів

Вартість:від $500