Послуги

Відвідувачу вашого сайту не важливо, на якій CMS він зроблений, і які технології при цьому використовувалися. Якщо він перейшов на ваш сайт, його цікавить одне – товар або послуга, які ви пропонуєте. І наша мета – допомогти вам їх продати! Ну і звичайно ж, зробити так, щоб клієнт при цьому залишився повністю задоволений.

Послуги, які ми пропонуємо

Ви можете скористатися будь-якою конкретною послугою або замовити комплексний розвиток сайту і просування бізнесу по всіх каналах інтернет-маркетингу.

Комплексний аудит сайту
Включає повний технічний аудит, аналіз юзабіліті, маркетинговий аналіз ніші та інших важливих факторів.

Дізнатись детальніше

Просування сайту
SEO-оптимізація сайту відповідно до вимог пошукових систем, постійний розвиток проекту, робота над збільшенням пошукового трафіку і зростанням продажів. Можлива робота за всіма напрямками – від вдосконалення сайту і до максимального охоплення каналів залучення клієнтів.

Дізнатись детальніше

Контекстна реклама
Швидко приведемо клієнтів для вашого бізнесу, прямо з пошукового рядку Google і Яндекс.

Дізнатись детальніше

Чому ви можете нам довіритися?

Ми успішно поєднуємо сучасні технології з багаторічним досвідом професіоналів, щоб допомогти нашим клієнтам побудувати успішний бізнес.

Аналітика
Перед початком роботи по кожному з напрямків, ми проводимо детальний аналіз ніші, сайту клієнта і його основних конкурентів.

Індивідуальність
Обговоривши з замовником необхідні результати, ми формуємо основні KPI і відстежуємо динаміку ключових для його бізнесу процесів.

Стратегія
Наша мета – забезпечити вашому бізнесу стабільне зростання і високий рівень продажів. З огляду на це, ми і вибудовуємо стратегію розвитку проекту.

Для кожного з клієнтів ми формуємо індивідуальну стратегію, засновану на пріоритеті його інтересів.

Зверніть увагу

  1. В рамках кожної з послуг, які передбачають довгострокову співпрацю, звіти про виконану роботу надаються 1 раз на місяць, в електронному вигляді.
  2. Ми рекомендуємо вести переписку щодо роботи над проектом виключно за допомогою електронної пошти.
  3. У випадках, коли для ефективного просування проекту, потрібно внести зміни на сайті, наші фахівці приступають до роботи тільки після того, коли необхідні зміни будуть реалізовані.