Контекстна реклама

При відкритті свого бізнесу в інтернеті, ефективна SEO-оптимізація закладає фундамент для майбутнього, але в багатьох випадках є необхідність в отриманні результату відразу після запуску сайту. Що ж робити в такому випадку?

Для швидкого повернення вкладених в сайт коштів і отримання прибутку від продажу ваших товарів або реалізації послуг, рекомендується використовувати такий ефективний метод інтернет-маркетингу як контекстна реклама.

Контекстна реклама в пошуку відрізняється від інших видів залучення клієнтів тим, що при правильному налаштуванні оголошення будуть показуватися виключно цільовій аудиторії. Тобто, коли потенційний клієнт шукає певний товар в пошукових системах Google і Яндекс, то йому буде показане привабливе рекламне оголошення, яке приведе його на ваш сайт.

Така послуга підійде як для односторінкових сайтів-візиток, так і для інтернет-магазинів, які мають складну структуру і велику кількість товарів. Крім того, контекстна реклама рекомендована в таких випадках:

  • ви запустили новий сайт і хочете отримати швидкий результат;
  • у вас є необхідність збільшення охоплення потенційних клієнтів і виходу на нові ринки і регіони;
  • для повернення відвідувачів і потенційних клієнтів, які вже були на вашому сайті для повторних продажів або збільшення ймовірності здійснення конверсії;
  • брендування, тобто, популяризація вашого бренду в інтернеті за допомогою медійної реклами.

Додатково до рекламних кампаній в пошуковій мережі в багатьох випадках рекомендується створювати медійну кампанію ремаркетингу для повернення потенційних клієнтів, які вже були на вашому сайті і підвищення ймовірності здійснення конверсії та збільшення довіри до сайту.

Хочете, щоб ми почали працювати над розвитком вашого бізнесу в Інтернеті прямо зараз?

Вартість послуги з супроводу: від 1500 грн.
Мінімальний бюджет рекламної кампанії: від 2000 грн.
Послуга ремаркетингу оплачується додатково.