Швидкий і комплексний аналіз вашого сайту

Послуга комплексного технічного SEO-аудиту сайту дозволяє вам отримати оцінку стану проекту з боку незалежного експерта

SEO Audit

Ви вкладаєте в сайт величезні бюджети, отримуючи при цьому мізерну віддачу? Компанія-підрядник займається просуванням довгі місяці, а обіцяного результату все немає? Кількість покупок в вашому інтернет-магазині залишає бажати кращого?

Ну що ж, якщо ви розумієте, що щось не так, значить ви вже на півдорозі до вирішення проблеми. І технічний SEO-аудит сайту дозволяє зрозуміти, що ж заважає розвитку проекту, і як ці помилки виправити. Також, це стане в нагоді, якщо ви ще не приступали до просування сайту, і хочете зрозуміти, чи готовий він до розкрутки.

Три аргументи на користь проведення аудиту

Насправді їх можна привести хоч три десятки, а то й більше. Аудит для сайту це те ж саме, що процедура ТО для автомобіля – краще робити його в плановому режимі, ніж чекати коли настане час вирішувати це завдання в обов’язковому порядку.

Так що основні причини чому вам потрібен SEO-аудит, наступні:

  1. Можливість оцінити сайт зі сторони, очима незалежного експерта.
  2. Знайти помилки, які заважають нормальному просуванню (або будуть заважати в майбутньому).
  3. Визначити точки росту, концентрація зусиль на яких дозволить збільшити відвідуваність і продажі.

Я допоможу вам зрозуміти, що потрібно змінити на сайті, щоб його відвідуваність почала зростати, а клієнти робили більше замовлень. Ви зможете отримувати від проекту дійсно хорошу віддачу для свого бізнесу!


Що ви отримаєте?

Я не розділяю послугу SEO-аудиту сайту на декілька складових, як це прийнято в інших компаніях, які продають їх окремо. Він тому й називається комплексним, що включає аналіз по цілому спектру важливих параметрів

Технічний аналіз сайту

Технічний аналіз сайту

Технічний аналіз сайту, з використанням сучасних, потужних аналітичних інструментів, дозволяє отримати повну картину поточного стану вашого проекту.

  • дублі сторінок і метатегів, помилки 404;
  • приховані проблеми в коді, проблеми зі швидкістю роботи;
  • якість оптимізації під мобільні пристрої;
  • і безліч інших параметрів в моєму чек-листі.

Аудит юзабіліті і комерційних факторів

Аудит юзабіліті і комерційних факторів

У наш час важливо не тільки те, наскільки добре сайт працює в технічному плані, але й те, чи є він зручним для користувача (юзабіліті). На сайті, яким некомфортно користуватися, не купують – люди просто йдуть до конкурентів. І Google це відстежує!

Також, важливу увагу потрібно приділити комерційним факторів ранжування, які впливають на рівень довіри до сайту: варіанти зворотного зв’язку, гарантії, інформація про акції, відгуки та багато всього іншого.

Аналіз контенту

Аналіз контенту

Якісний та унікальний контент – запорука хорошого ранжування в пошуку і лояльності зі сторони аудиторії. В сучасних реаліях це один з найважливіших факторів, опрацювання якого дозволяє піти у відрив від конкурентів.

Я перевірю контент вашого сайту на унікальність, інформативність, повноту розкриття теми та інші критерії якості. Особлива увага приділяється текстам на важливих посадочних сторінках – послуги, картки товарів і т. д.


Після того як комплексний SEO-аудит проекту будет завершено, ви отримаєте структурований звіт в PDF-форматі, з зауваженнями та рекомендаціями.

Хочете, щоб я почав працювати над розвитком вашого бізнесу в Інтернеті прямо зараз?

Терміни роботи:5-7 днів

Вартість:від $300